ok przeczytalem;) bax powiem ci ze mam na uwadze fakt ten ze poki rynek nizej 111300 wisi nam dalej poziomok olic 94-93 i patrze natojak na trend spadkowy na wykresie moim bodajże 4h widac jak wyhamowali wzrosty na kanale spadkowym aha jeszcze cos z długiej usdjpy odbijsie od w sparcie 105400 a tam wypadalo fibo z długiej całosci falki spadki od 126 ---23Fibo sam mnie kiedys uczyles ze przejscie jednego fibo zamienia sie w wsparcie albo opor rzuc okiem !!
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=360&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411