Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln wykres

Zgłoś do moderatora
Ogolny nastroj prodolarowy w mainstreamie zeby zapakowac ludzi w dolara i tak juz mocno przewartosciowanego. Uwazam tez, ze zostawia stopy bez zmian a komunikat bedzie neutralny. W srode dolce w dol, edek w gore ale bez szału, ropa w góre niebawem.

Takze nadstawiac worek i łapac edka poki tanio.