Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
............ https://www.bankier.pl/wiadomosc/Na-koniec-roku-dolar-bedzie-kosztowal-kilkanascie-groszy-powyzej-4-zlotych-7450350.html