gdyby było tak jak napisałeś chwilę temu tzn.
" ........................ Uwazam tez, ze zostawią stopy bez zmian a komunikat bedzie neutralny. ............... " i jednocześnie oczekujesz osłabienia dolara
to znaczyłoby, że w ostatnich dniach "główni kreatorzy wykresowi" wzmacniając dolara na wykresie poprzez przebicie się w dół przez poziom 1,10 ...... sugerują nam, że możemy się spodziewać podwyższenia stóp lub komunikatu prodolarowego
ALE jest jeden problem ....... "główni kreatorzy wykresowi" przecież wiedzą o tym, że chyba nikt lub prawie nikt ....... akurat w tym momencie nie spodziewa się podwyższenia stóp
Moim zdaniem dolar wzmocnił się na wykresie przebił się w dół przez poziom 1,10 ...... bo wynikało to z wcześniejszego układu kresek ........ ba ........ nadal średnioterminowo kreski sugerują prawdopodobne wzmocnienie dolara ....... no chyba, że komunikat + lub inne COŚ-INFO .......................................... ale jako "świeży uczniak" może się mylę .............. POZDRAWIAM