Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln wykres

Zgłoś do moderatora
30 bedzie najlepsza bo wiadomo z trojkata trzeba wyjsc
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=30&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
a probuja w gore