Forum Forex +Dodaj wątek
........... a jeżeli rynek spodziewa się TERAZ podwyżki stóp /FED/ i ją otrzyma ........... no to chyba tym bardziej dolar wzmocniłby się i jeszcze szybciej powinniśmy przebić się przez poziom 1,095 i kierować się ku około 1,08 ..................................

jeżeli stałoby się inaczej to dla mnie znaczyłoby, że coś niedobrze uczono mnie na szkoleniu dla "świeżych uczniaków" ........................ dlaczego ?

......... natomiast w przypadku jeżeli rynek spodziewa się TERAZ podwyżki stóp /FED/ i jej TERAZ nie otrzyma ........... no to chyba powinny wówczas spełnić się przepowiednie kolegów myślących podobnie jak kolega ... JP ...

..... no ale jeszcze trzeba rozważyć warianty z wnioskami wynikającymi z KOMUNIKATU ..... /vs obecny rynek/