Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-26 o godz. 08:27 ~bax napisał(a):
> mialem ske ale ski niet w podbijanki pobawie sie jutro
> a dolce tez poczekam raczej

Skoro sie gracz chwali swoimi posunięciami to spytam :
a jaki wynik z inwestycji ?