Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
kolego, z calym szacunkiem ale co wynika z tego wykresu ? linia trendu to nie wszystko zwlaszcza przed i po fed.... trendy sa po to aby je łamać...