df jakbym chciał to w poniedziałek bym wyszedł na plusie ale powiedz po co mam wychodzić z 10% zarobkiem jak jestem przekonany o kredycie który ta spółka dostanie , a wy piszcie nadal wasz bełkot gryscie się nawzajem , wyzywajcie się możecie umówić się nawet na ustawkę . Tylko taka maleńka rada zachowujcie się stosownie do wieku . Bo nick bossa mi mówi że to poważny facet no ale pisownia to gimnazjum i nie chodzi mi o gramatykę bo ja sam jestem noga z niej i byłem wysmiewany za błędy tylko o sens tego co się pisze