Dnia 2013-03-23 o godz. 23:03 ~df napisał(a):
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-gramy-wby,12269282.htm
> l
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12264322.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-do-17-stycznia-zostalo
> -5-sesji,12266528.html
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-jutro-ostatnia-sesja-p
> rzed-wielkim-tygodniem-dependa,12272377.html
i odpowiedź
> jednego z forumowiczów na twój post.
> https://www.bankier.pl/forum/temat_re-trzepanie-leszcza-prze
> d-odpalem,12257840.html
Ty teraz piszesz podobnie. Jak
> widać, punkt widzenia zależy od punktu ... posiadania ;)
Dobre:)!!!
To zwykłe hienki chychające na pare procent , poklepujące się po plecach a tak naprawdę to jeden drugiego wyru.chałby przy pierwszej lepszej okazji.
Te ku.rewki są do tego stopnia fałszywe , że zaczynają wierzyć we własne bazgroły.
Jak człowiek to widzi to nie może wytrzymać i ciśnie z nimi jak z baranami nawet nie mając akcji tej spółki. Cała tajemnica naszej aktywności na tym wątku nie mając akcj depa. I jeszcze te naganianie na ten zdechły papier...
Niech siedzą z nim te wszystkie hieny i sobie nawzajem wciskają na coraz niższym poziomie ale niech nikt nowy nie da się nabrać na stare numery z "super infem" bo żadnego super infa nie było . Jest jedynie podpucha dla przygłupiej i chciwej ulicy i nich ona zotanie z tym swoim "super papierem" do końca istnienia bezproduktywnej spółki.
Smutne ale prawdziwe.