Jezeli Ty uwazasz ze to wszystko co zostalo zrobione do tej pory to jedynie podpucha zeby wyciagnac kurs na jakies marne 50 gr ze angazowaly sie w to powazne instytucje i ktos wlozyl w to sporo kasy oraz pracy zeby jak Ty to ujmujesz ubrac w cieple ubranka itp to jestes poprostu inbecyl i od tej opini 90% uzytkownikow forum bankiera juz nie uciekniesz tyle w temacie. Do tego jezeli uwazasz ze kazda inwestycja powinna sie zwracac w wielkich zyskach zaraz po kupnie akcji to jestes jeszcze wiekszym imbecylem kropka :) pewne rzeczy wymagaja troche czasu i odrobiny cierpliwosci glupiutki dzieciaku.