Boss, df itp debil na debilu debilem pogania. Dwa fakty ktore az proszą sie zeby o nich przypomniec:
1. Osoby które nie maja akcji i uwarzaja ze społka jest be a generuja 80% postow ( w tym 100% tych kretynskich ) i wypowiadaja sie na forum sa poprostu idotami i szczekajacymi pieskami.
2. Jesli chodzi o sprawy spółki to na chwile obecna nic sie nie zmienilo i jestesmy na finish uzyskania lini kredytowej a osoby ktore twierdza innaczej maja problemy z ssaniem swojego palca i widać co jakis czas coś sobie z niego wyssyaja.