Uv wystarczy bossa df as itp poczytać co ja piszę ich nawet nie da się czytać nawet nie napiszą zdania tylko jakieś buuuhhaa , czy ktoś tak piszący dorosły człowiek może być zdrowy ? Ja jak ich czytam to albo gimnazjum albo chory te słowa pisze i to było z mojej strony na tyle. Pozdrawiam posiadaczy akcji