relacja ceny do funkcjonalności bije nawet Nokie...
Jak ktoś ma kase i lubi spokój to zapraszam, jak ktoś chce szybko odrobić straty z bessy, to niech lepiej poszuka czegoś innego...
ja tu będę jeszcze pewnie 1-3 lata i mi to wogóle nie przeszkadza:)
Pozdro