jak obliczyłem? allegro/szukaj/szukaj w zakończonych/"myphone", wyświetla się lista za 2 miesiące. nigdzie nie napisałem, że z każdego sprzedanego telefonu spółka ma 200 zeta zysku, a conajwyżej "średnio" 200 pln przychodu. zapomniałeś chyba o modelach typu 8810 lub 8830, które chodzą po 500 pln/sztuka.
kramy w centrach handlowych dla centernetu??? no comment...
teletoria staną na nogi, to tylko kwestia czasu.
nie naganiam kolego, próbuje wnieść coś do dyskusji na temat tej spółki. fajnie, że jest odzew:)
mogę się z Tobą założyć, że przychody ze sprzedaży produktów w 2Q przekroczą 3mln., zysk netto 1mln, a Teletorium będzie rentowne już w III kwartale.
przyjmujesz zakład?
Pozdro