No i mamy znów okres stagnacji. Na szczęście leszcze co chiały zaorbic 50% w ciągu kilku dni sprzedali. Teraz mam nadz ze zostali Ci cierpliwi którzy wiedzą, że zarobią tylko trzeba poczekać. Nie wykluczone ze nawet kolejny kwartał. Ale warto ja to wiem.
Szkoda ze malutkimi obrotami opada kurs. Lepiej jak by był w okolicy 4. No ale to zależy tylko od Nas samych.
Szkoda ze nie ma informacji nadal czy Midas ma zamiar kupić czy naszą firmę. Chodz wiadomo ze sprzedawać, będą wiec i zyski będą. trzeba tylko poczekać.