Wszystko fajnie, tylko 3eba pamietac ze na allegro sprzedaje sie nie tylko nowe aparaty, ale takze ma miejsce obrót telefonami uzywanymi ktore moglby byc zakupione we wczesniejszch kwartałach, oprocz tego czesto telefon krąży na allegro tygodniami gdyz ludziki kupuja telefon aby go sprzedac jeszcze raz , po wyzszej cenie na tym samym portalu aukcyjnym.
pozdr