próbowałem znaleźć jakieś info jak wygląda sprzedaż MyPhonów w ostatnich miesiącach... bezpośrednio nic nie znalazłem, ale wszedłem sobie na allegro i popatrzyłem na sprzedaż przez ostatnie 2 miesiące. Tylko przez aukcje poszło w tym czasie ok. 1.500 aparatów. Licząc, że z każdej sztuki do spółki trafia średnio 200 pln, mamy 300k pln ze sprzedaży w 2 miesiące, tylko przez allegro... Czyli za kwartał to będzie jakieś 450 tys. pln.
Przypominam, że za 1Q 2009 przychody ze sprzedaży produktów wyniosły 1.663 tys.(przy KWS 326 tys.). Jaki udział w całości sprzedaży może mieć sprzedaż przez allegro? Myślę że max. 15%, a skoro tak to przychody ze sprzedaży produktów za 2Q to już będzie min. 3.000 tys. pln.
będzie dobrze, tylko trzeba trochę poczekać a nie wywalać za bezcen...
Pozdro