Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TERAZ CZAS NA EMC - ODPAŁ!!!

Zgłoś do moderatora
Czy będzie mała korekta po ogłoszeniu wyników, czy nie, to trudno przewidzieć. Moim zdaniem wyniki za III kwartał powinnny być bardzo dobre. Na podstawie swoich ocen i analiz szacuję, że powinni mieć ponad 3 mln zysku - wszystko ponad będzie miłym bonusem (mam cichą nadzieję, że może zbliży się do 4 mln). Nie mam żadnych poufnych informacji, ale analizuję, inwestuję i szczerze wierzę w tę spółkę (kto czyta to forum zna moje wpisy jeszcze sprzed wielu miesięcy, zanim zaczął się obecny szybki trend wzrostowy).

Pozdrawiam,

Krzysio

P.S. Moim zdaniem obecny trend wzrostowy szybko się nie zakończy. 40 zł to moim zdaniem perspektywa kilku tygodni, a 60 zł najwyżej kilku miesięcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 4,17% 12,50 2021-10-22 16:08:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.