Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TERAZ CZAS NA EMC - ODPAŁ!!!

Zgłoś do moderatora
pod godziwą wycenę wartości spółki można bezpiecznie przyjmować zysk netto za 2009 8,5 mln (liczę bezpiecznie po 2,5 mln tak w IIIQ jak i w IVQ / pewnie będzie zdecydowanie lepiej uwzględniając dotychczasowe tendencje wyników) - a w 2008 było tylko 3,5 mln (dla przypomnienia).
dodatkowo zapowiadane przez prezesa tempo zwiększania przychodów od 2010 o 30% rocznie będzie skutkowało znacznie szybszym tempem przyrostu zysków (część kosztów po prostu będzie miała charakter stały: k. zarządu, k. obsługi finansowo-rachunkowej , a efekt synergii też zrobi swoje). Jak ktoś wątpi w deklaracje prezesa polecam zapoznanie się z kalendarium spółki i zwrócenie uwagi na ostatnie przejęcia i daty zamykania rozpoczętych inwestycji...).

wzrost ceny akcji będzie podobny do efektu KULI ŚNIEŻNEJ (przyspieszenia po każdym kolejnym raporcie kwartalnym) - jakiekolwiek korekty to tylko czas do dalszych zakupów
TREND JEST JEDEN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,50 2021-10-27 16:29:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.