Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TERAZ CZAS NA EMC - ODPAŁ!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2009-11-12 o godz. 11:44 ~ins napisał(a):
> TERAZ TO SIE SPRZEDAJE PO WYNIKACH SIE POZABIJACIE I NAWET
> ZEBY BYŁY B,DOBRE
witam,
jesli grasz na bardzo krotki termin , to masz racje wg. mnie po wynikach czas na mala korekte- ja mysle o dluzszym terminie nawet kilku letnim- dla mnie takie korekty to dobra okazja na zwiekszenie zaangazowania
- jesli rozwoj bedzie systematyczny to za 2 lata moze to byc spora spolka

-korekta powinna odbyc sie na malych obrotach- te wszystkie elementy jesli sie sprawdza potwierdza sile trendu
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,00 2021-10-19 16:09:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.