Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TERAZ CZAS NA EMC - ODPAŁ!!!

Zgłoś do moderatora
DZIĘKI OPTYMISTA ZA POMOC ALE CZYTAŁEM JESZCZE JEDEN KOMUNIKAT NA TEMAT PRZEJĘCIA SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO Z PERSONELEM PONAD 1000 OSÓB BEZ WSKAZYWANIA KTÓRY TO MA BYĆ SZPITAL. JA UWAŻAM, ŻE ZARÓWNO SWISSMED JAK I EMC TO NAJLEPSZY CZAS I OSTATNI DZWONEK NA WEJŚCIE W TE SPÓŁKI.

OBIE SPÓŁKI PRZECHODZIŁY KILKULETNIĄ RESTRUKTURYZACJĘ I OBIE NIEMAL RÓWNOCZEŚNIE ZACZYNAJĄ POKAZYWAĆ CORAZ LEPSZE WYNIKI FINANSOWE - JUŻ SĄ RENTOWNE ZYSKI Z MIESIĄCA NA MIESIĄC SĄ CORAZ WIĘKSZE. CO ZNACZY, ŻE SEKTOR PRYWATNY MEDYCZNY CORAZ ŚMIELEJ I AGRESYWNIEJ ZACZYNA PRZEJMOWAĆ USŁUGI MEDYCZNE OD PUBLICZNYCH ZOZ - ÓW. PLANY EMC SĄ BARDZO AMBITNE - DO 2015 - 2 MLN PACJENTÓW !!! NIECH TO BĘDZIE NAWET I POŁOWA TEGO. TORT ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH JEST OGROMNY I SPORY KAWAŁEK TEGO TORTU OBIE TE SPÓŁKI SOBIE WYWALCZĄ.

JEDYNE INFO, KTÓRE WIDZĘ JAKO NIEWIELKIE ZAGROŻENIE DLA SEKTORA MEDYCZNEGO TO ZMNIEJSZAJĄCE SIĘ KONTRAKTY Z NFZ - TAK PRZYNAJMNIEJ DOWIEDZIAŁEM SIĘ OD ZNAJOMEGO LEKARZA. OBIE SPÓŁKI MAJĄ JEDNAK PODPISANE UMOWY Z NFZ A WIĘKSZOŚĆ USŁUG WYKONYWANA JEST POZA KONTRAKTAMI Z NFZ. WIĘKSZOŚĆ USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ SPÓŁKI - TO ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE WYSOKO MARŻOWE (DOCHODOWE), ZWRÓĆCIE I NA TO UWAGĘ

EMC - RÓWNIEŻ ZNALAZŁA SIĘ W GRUPIE 17 SPÓŁEK TYPOWANYCH NA JESIEŃ PRZEZ PB - CHOĆ JA SIĘ TYM NIE SUGERUJĘ TO JEDNAK SIĘ ZGADZAM CAŁKOWICIE.

SPÓŁKA RZADKA BO O NIEWIELKIM RYZYKU INWESTYCYJNYM :-)))

POZDRAWIAM :-)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED 0,00% 12,00 2021-10-21 16:31:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.