Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TERAZ CZAS NA EMC - ODPAŁ!!!

Zgłoś do moderatora
NIE MOGĘ ODNALEŹĆ NIESTETY INFA ODNOŚNIE PRZEJĘCIA JEDNEGO ZE SZPITALI WOJEWÓDZKICH ALE ZAPEWNIAM, ŻE TAKA INFORMACJA SIĘ POJAWIŁA SPÓŁKA ORGANIZACYJNIE PRZYGOTOWUJE SIĘ OD DAWNA DO TEGO PRZEJĘCIA. NIE WIEM KTÓRY TO SZPITAL TO CZĘŚCIOWO POTWIERDZA INNE INFO SPÓŁKI, W KTÓRYM EMC ZAKŁADA W SWOICH PROGNOZACH PRZEJĘCIE W PERSPEKTYWIE KILKULETNIEJ OK. 5 PROCENT RYNKU MEDYCZNEGO W POLSCE

POZDRAWIAM :-))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED -0,85% 11,70 2021-10-15 12:50:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.