Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,58 zł , zmiana od tamtej pory: -24,73%

Re: Szkoda mi Dovado.

Zgłoś do moderatora
Autor: ~daros
------------------------------------------
Kolego myślisz, że jesteś taki super w podejmowaniu i wychwytywaniu okazji do kupna na GPW, a nas uważasz za osiołków i jeszcze pozdrawiasz nas jako poparzonych przez Aviaam. To napisz prawdę po jakiej cenie swoją perłę kupiłeś po wyjściu z Mirbudu( jesteś zarobiony). Po co taki długi post akurat tu nam piszesz - myślisz że jak teraz my tu mamy problem ze swoim wezwaniem, to się przesiądziemy na twoje wezwanie i będziemy czekać lata żeby cokolwiek zarobić. Popatrz na spółkę Komputronik co stało się z kursem po wezwaniu przez głównego akcjonariusza ( nawet dywidendy przestał płacić jak przekroczył obecną liczbę akcji ). My możemy mieć nadzieję że kurs jeszcze może wzrosnąć, bo uważam że wzywający jest zdeterminowany do zdjęcia spółki z giełdy, a twój przypadek uważam za gorszy niż mój.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.