Forum Forex +Dodaj wątek
i tym stwierdzeniem baxa zamykam watek
lepiej chyba zajac sie kreskami niz fundamentami, bo te wywoluja zbyt duzo emocji
dziekuje wszystkim za wpisy w dyskusji
nastepny watek o pln robimy pod katem kresek :)