Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
Mysle , ze jesteś w błędzie. Za dużo pary w gwizdek poszło w piątek zbyt szybko. Jeżeli jednak masz rację to będę się cieszył.