Nie głosowałem na PIS, ale słowa B. Szydło wywarły na mnie wrażenie. Polska to moja ojczyzna i duma i walka o niezależność to rzeczy godne poparcia.Ale tu się kończą sentymenty jak chodzi o pieniądze.
I fajnie że nam niektórzy klaskali tylko że to my teraz dostaniemy w łeb.
Kurs złotówki w dół, przynajmniej w tym tygodniu....
A ja czekam i czekam na korektę :)