Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
Nie jestem w błędzie, spójrz na wykres...
Puszczałem Eur po 4,33, 4,35 i 4,38 więc szczęśliwy nie jestem
Czekam na korektę....czekam i czekam