Forum Forex +Dodaj wątek
zas co do wzrostu walut pis nie ma z tym nic wspolnego
to tylko przy okazji
od roku tu pisalem ze ida wzrosty walut mniejsze wieksze i nawet gdybysmy mieli 5procent pkb to texz by wzrosty byly bo AT JEST BEZWZGLEDNE i tyle