Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do gość

Zgłoś do moderatora
masz racje, ale wiesz jaki bylby odzew gdyby nie dac 500 na dzieci ktore juz sa ?
a zlych emocji PiS nie chce

polaczenie celu demograficznego z zapomogowym zawsze bedzie mialo zle rozwiazania, albo inaczej - nie bedzie mialo dobrego
trzeba sie zdecydowac na cos - albo zrobic 2 dodatki osobne - tylko tu znow stoi na przeszkodzie brak kasy
cel mial byc demograficzny, bo chyba wychodza z zalozenia, ze w rodzinach gdzie brakuje, to powinna sie tym zajac pomoc spoleczna, ale glosno tego nikt nie powie