Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,90 zł , zmiana od tamtej pory: -39,61%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
Nie wiem, jaki wpływ na wyniki będzie mieć stosunkowo wysoki dolar (towar który w 2018 sprzedawali w 1, 2 , a pewnie jeszcze w 3 kwartale był kupowany gdy dolar był stosunkowo nisko). Ale nie sądze, że miałoby być gorzej. Jednak CDRL jest na tyle mało płynną spółką, że dużo nie trzeba by kurs znacznie się obsunął (rok temu po kiepskich wynikach po 1 kwartale kurs zleciał z okolic 32 zł na 20 zł).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 0,90% 16,85 2021-02-25 10:35:56
2021-02-17
Nabycie akcji własnych
2021-02-08
Nabycie akcji własnych
2021-01-29
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.