Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,10 zł , zmiana od tamtej pory: -30,68%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
A czy okres zamknięty nie obowiązuje i nie mogą skupować? Ja nie zawisnalem na haku, teraz dopiero cena opada do mojej średniej. Przed spółka rekordowe lata, sensowne przejęcia bez emisji, skup akcji, dywidenda godziwa nawet pomimo inwestycji. Wszyscy się boja tego kwartału, a wg mnie to okazja do dobrania akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 1,75% 17,40 2021-03-01 13:08:01
2021-02-26
Nabycie akcji własnych
2021-02-17
Nabycie akcji własnych
2021-02-08
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.