Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -35,56%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
Skupu jeszcze w styczniu w ogóle miało nie być (ewentualnie w przypadku „ogolnoswiatowego kryzysu jak cena spadnie do 22zl”). Wiec od tamtej pory raczej postrzeganie atrakcyjnej ceny zmieniło sie na plus, bo jednak został uruchomiony i już realizowali po 27+. Nie ma dużej podaży to cierpliwie czekają. Cytat z portalu analiz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 1,75% 17,40 2021-03-01 13:08:01
2021-02-26
Nabycie akcji własnych
2021-02-17
Nabycie akcji własnych
2021-02-08
Nabycie akcji własnych
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.