Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -50,56%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
Niedawno ktoś tu nabył pakiet akcji za ponad milion... nie po to żeby stracić... Z tego, co podali w raporcie oni sami nabyli 2973 akcji od momentu ogłoszenia skupu akcji własnych... Myślałam, że ten „wielki skup” to ich sprawka, ale jednak nie. Być może to ktoś z „otoczenia”. Kto ryzykowałby zawiśnięcie na haku przy takich obrotach? Ktoś wie, że będzie popyt...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL -0,38% 13,25 2020-08-14 15:53:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.