Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,10 zł , zmiana od tamtej pory: -32,27%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
Jak uważasz. Jeśli masz przekonanie to dobieraj....jak mówiłem spółka wygląda fajnie fundamentalnie... jednak technicznie już jednak sporo gorzej....co w połączeniu z żalami zarządzających że spółka jest ich zdaniem tania jest trochę zabawne.....bo ewidentnie wyrysowali kolejny szczyt....i ponownie z górki na pazurki.....więc przy takim free float muszą chyba wiedzieć że ktoś zaczyna sypać i cały ruch w górę zatrzymuje....a oni jednak udają że nic nie wiedzą...cóż można i tak...mam nadzieję że pójdzie w górę i da przykład innym spółkom że można tak po prostu normalnie...ale to dopiero okaże się za kilka miesięcy....póki co ktoś zarządził spadki i jest w tym konsekwentny więc nie zanosi się by przestał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 2,10% 17,00 2021-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.