Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -37,04%

Re: Sprzedaż w Polsce kwiecień plus dywidenda

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze na nic nie liczę, niekoniecznie będę kupować nawet jakby spadło. Po prostu w ciągu najbliższych paru miesięcy będe potrzebować pieniędzy i nie chciałem ryzykować zamrożenia kilkudziesięciu tysięcy w akcjach CDRL jakby kurs spadł.

Po drugie, na GPW od dwóch miesięcy jesteś, że pytasz o takie rzeczy? Serio oczekujesz od polskiej giełdy racjonalności? Racjonalnym było rok temu, że po po pierwszym kwartale i wynikach na lekkim minusie (które wynikały głównie tylko i wyłącznie z księgowych zmian formy rozliczania towarów, a nie z innych problemów, o czym pisał Prezes w "Analizach prezesa") kurs zleciał z 32 zł na 20 zł? Na GPW każda odrobinę kiepska informacja może spowodować zwałę, w odwrotną stronę niestety już tak z podnoszeniem kursu do góry nie działa. Ja w każdym razie ryzykować nie mogłem, więc wyszedłem z akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 2,10% 17,00 2021-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.