Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 279,69%

Re: słaby kurs

Zgłoś do moderatora
do Ble
Widzisz, prosta matematyka nie uwzględnia niewiadomych a tych w przypadku COG jest kilka. Pierwsza to liczba akcji u "szwagrów". To, że Sztuczkowski kontroluje nie tylko swoje akcje to wiadomo ale ile jest tych "dodatkowych" tego nie wiesz.

Jakby ceny akcji zależały od poziomu matematyki jaki opanowałeś to giełda nie maiłaby prawa istnieć. Na szczęście a może i nieszczęście, giełda jest ale to miejsce gdzie prosta arytmetyka nie wystarczy żeby zarobić :DD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,66% 6,08 2026-06-19 14:50:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.