Wychodzi na to, że Jeżyk miał rację, przynajmniej co do formacji RGR. Byłem sceptyczny i miałem inne zdanie, ale, jak widać dziś formacja się zrealizowała i to przy dużych obrotach. Nie zgadzam się jednak z prognozą zasięgu spadku. Moim zdaniem silny opór pojawi się przy 7 - 7,10 zł i nie ma mowy o głębszych spadkach. Na razie wskaźniki nie zachęcają jeszcze do zajmowania pozycji długich, ale w perspektywie 7 - 10 sesji to może się bardzo zmienić.