Ale co to za inwestowanie, jak ktos kupi tauron po 9-10 PLN, potem spolka zaliczy zjazd na 2-3 PLN i potem znowu wzrosnie na 9-10PLN po czym przebije te 10 PLN i pojedzie na 20 PLN jak ten zjazd i ponowny wzrost na 10 i potem na 20 PLN będzie trwać powiedzmy 5-7 lat. Jak jestes mlody 20+ to mozesz sie tak bawić. Ale lepszym sposobem jest kupowanie gdy jest tanio i sprzedawanie jak jest drogo. Na giełdzie są hossy i bessy. Nie warto trzymac akcji gdy jest bessa lub gdy nadchodzi. Moim zdaniem ci co kupowali po 2-3 PLN a sprzedali w tym roku powyzej 10 PLN zrobili dobry interes. Na swiatowych gieldach szykuje sie korekta - a moze juz sie rozpoczęła kto wie. Jak ty eldeareos wyobrazasz sobie inwrestowanie? Kupiles tauron po ile? po 2 PLN ? Po 3 PLN? A moze udalo sie sie kupic tauron w covidzie po 1 PLN. OK. Masz akcje i kiedy je sprzedaz? Nigdy? To nigdy nie zarobisz? No chyba ze tauron bedzie co rok wypłacać dywidendy. Jezeli kupiles akcje w covidzie po 1 PLN to % będzie bardzo dobrze, ale jak kupiles akcje po 9 PLN to 20 groszy dywidendy to tyle co kot napłakał. Twoja strategia ze trzymasz akcje w czasie bessy jest zła i ja jej nie kupuje.
Teraz jeszcze gdy mamy na GPW ETF-y dzieki ktorym mozna zarabiac na spadkach to trzymanie akcji na tauronu, gdy kurs runął w doł... ehh. ale zrobisz jak chcesz to twoje kasa.