Rynek może i się myli w Twojej opinii, ale z rynkiem nie wygrasz. To jest podstawowa zasada giełdy od zawsze. Rynek dyskontuje wszystko, a rynek sprzedaje. Fundamenty mogą być najlepsze na świecie, ale jeśli sentyment jest negatywny, to kurs będzie spadał. Jeśli handlujesz pod fundamenty, to nastawiasz się na długoletnie inwestycje, bo kiedyś rynek te fundamenty wyceni, a w międzyczasie będą wzrosty i spadki.