Masz prawo uwazac ze jest tanio. Ja uwazam inaczej i rynek uwaza inaczej. Dlatego kurs tauronu zanurkował bardzo solidnie.
Tylko nie pisz o wskaźniku cena/WK bo ludzie się zorientują - że mówiąc delikatnie - mijasz się z prawdą!!!
Tauron ma Cena / WK 0,70 a kurs spada o 5%
a PEPCO ma Cena / WK 23,72 a kurs rośnie o 0,5%