Widzimy kolejny etap akumulacji, tym razem bardziej agresywny i psychologiczny.
Ok 500-1000k akcji poparkowali drobni z większym portfelem i zagrywkami dużych zleceń, próbuje się te akcje odebrać. Zasada działa tak, że zlecenie jest pokazywane na 500k np kwadrans, a następnie zdejmowane i poświęcane jest 10k aby pokazać spadek. Następnie zlecenie 500k ustawiane jest później, często niżej, aby osoba wystraszona spadkami, w obawie przed brakiem możliwości wyjście, jednak zdecydowała się te akcje oddać.
Nie oddacie - poleci akumulacja z prawej.
Znam to z doświadczenia oraz literatury. Piękna jazda na N tutaj będzie. Wytrwali zarobią, jak na 4mass.