Nie porównuję. 1Solution to spółka typowo spekulacyjna. Kilkudziesięciu się na pompce dobrze wzbogaci, kilkuset straci prawie wszystko. Przecież to bliźniaczo przypomina to co się stało na Novinie. I tam ta forumowa ła...za też naganiał. Zobaczcie kurs Noviny w '21. Wnioski?