Nie chcę być złym prorokiem ale sporo leszcza wsiadło. Leszcz dobry i chętny do zakupów w okolicach 500+, jednak jest też płochliwym gatunkiem, który jak tylko zobaczy drapieżnika na kursie "-5%" i więcej to działa stadnie tratując siebie wzajemnie. Wypłukałem się i na to liczę. Paniczny akcjonariat daleko nie zajdzie. Zobaczymy