To co pisze obserwator ma sens. Tak to wygląda że to jest rozgrywane. Nie ma info o zmianach w akcjonariacie nadal. Chyba to tylko ekipa miedlara kręciła. Możliwe że przed debiutem to już było podzielone na słupy i nie będą nic informować. Zepchnęli super nisko a teraz akumulują dużo taniej.