Nie ośmieszaj się James bo na wszystkich spółkach które wymieniłeś lepiej lub bardziej Obserwator trafił. Co do RNK sam mam i obserwator nie wieścił 12zl bo to jego typ LT inwestycyjny wiec nie kłam perfidnie. Na Inno wszedłem jak polecał po 3,8 i wyszedłem po 80 jak radził sprzedać dalej nawet nie chce mi się komentować