Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,50 zł , zmiana od tamtej pory: -80,37%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Dodam tylko od siebie, ze smiertelnosc tego wirusa, wcale nie nowego, tylko groznie nazwanego, jest taka jak grypy.
Dlaczego tak uwazam? Smiertelnosc na tzw covid jest sztucznie podbijana zew zgledow finansowych. Gdyby placili tyle za chorego na grype, bysmy tu mieli pandemie grypy.
Dodatkowo szpitale sa masowo przeksztalcane na covidowe kosztem oddzialow leczacych b powazne schorzenia jak onkologia, kardiologia itp Tym samym gosc z zawalem trafia najpierw na test-bez testu nie wpuszczza na oddzial. To trwa iles tam godzin. Gosc juz odplywa i jezeli test wychodzi dodatni z automatu trafia na dzial covidowy, a tam dogorywa na zawal. Info z pierwszej reki.

Prezpelnienie szpitali polega na tym, ze kazdego covidowca objawowego od razu kieruje sie na zakazny. To tak jak by kazdego z katarem ciagac na zakazny:))) przeciez to jest zrodlem tych klopotow, nic inneo.beda kolejne rekordy trupow, bez watpienia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -3,87% 1,86 2022-05-18 14:45:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.