Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -63,05%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-22 o godz. 20:09 ~Matiz napisał(a):
> Jestem typem szczerego człowieka ,a nie zakłamanej łajzy ,tak więc mówię,piszę to co myślę.

Jak połamiesz giczały w jakiś wypadku, nie będziesz mógł się ruszyć i będziesz robił pod siebie bo się tobą nikt nie zaopiekuje, no bo kto by kimś takim się zaopiekował - to ci ta szczerość szybko przejdzie !! Zobaczymy kto wtedy będzie łajzą jak będziesz błagał o pomoc !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 1,57% 1,94 2022-05-17 11:58:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.