Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -68,12%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Jako akcjonariusz tej spółki jest mi wstyd za twoje poglądy jesteś bardzo płytkim człowiekiem przykro mi to pisać ale kolejny raz dałeś upust swojej płytkości smutne jest to co dzieje ale jeszcze smutniejsza że tacy ludzie jak Matiz a pewnie nie on jeden plują jadem na cudze nieszczęście.Jest taka zasada dobro wraca jad też . Nie wiem czy masz rodziców czy dziadków ale nawet jeśli nie to musi być im strasznie wstyd za to co prezentuje szczególnie na tym forum od strony postawy względem epidemii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -3,87% 1,86 2022-05-18 14:45:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.