Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: -82,41%

Podkarpacie handluje rodziną.

Zgłoś do moderatora
I mówi to podkarpacki .... co to ludziom wciska szajs ze swojej tandetnej firmy co to ma ocenę 2,3 i okrada ludzi świadcząc im beznadziejne usługi

Ile twoja matka kosztowała jak ją sprzedawałeś? Córkę ,żonę i innych też wystawiłeś na pchli targ?

https://www.google.com/search?q=comp-serwis&oq=comp&aqs=chrome.1.69i57j35i39j69i59j0i433l2j69i60l3.3347j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://aleo.com/pl/firma/comp-serwis-sp-z-oo-krosno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -5,98% 1,65 2022-05-23 15:11:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.